X
تبلیغات
زولا

تبریز آفرود - کلبه پیر Tabriz OffRoad.com

شرکت در برنامه های تبریز آفرود رایگان بوده و رایگان خواهد ماند.

عضویت


از اینکه گروه تبریز آفرود را برای عضویت انتخاب کردید خوشحالیم.


به عنوان اولین گروه آفرود تبریز و یکی از با سابقه ترین گروه های آفرود ایران و بعد از حدود 3 سال تجربه برگزاری تور های آفرود لازم دیدیم برخی شرایط  و قوانین رو در گروه اجرا کنیم و علاقمندیم دوستان قبل از شرکت در برنامه های گروه حتما این  قوانین کاملا رو مطالعه و رعایت کنند.


 مهمترین اصل مورد توجه گروه تبریز آفرود روحیه آفرود و صمیمیت بین اعضا، محیطی دوستانه، کیفیت برنامه ها و لذت بردن از رانندگی در برنامه هایی است که برگزار می شود.


  •  طبق تصمیم اعضا محترم گروه هرگونه فعالیت خارج از عرف و قوانین رایج کشور (اعم از سیاسی- فرهنگی و ....) ممنوع است. فقط و فقط لذت از رانندگی آفرود پذیرفته شده است.
  • تمامی اعضا گروه  موظف به احترام به حریم شخصی سایر شرکت کنندگان هستند از این رو از هر نوع شوخی  بی مورد، غیبت، حرفهای در گوشی در مورد سایرین و پچ پچ های بی مورد خود داری کرده و به جای سلب آرامش سایر شرکت کنندگان انتقاد یا پیشنهاد خود را با لیدر برنامه یا مسئول روابط عمومی گروه (مهندس آیدین تبریزی)  مطرح کنید. ازعکاسی بی ملا حظه حریم دیگران و رانندگی به نحوی که موجب گیر کردن و خرابی بی مورد و اتلاف وقت سایرین خودداری کنید.
  •  تمام شرکت کنندگان در مورد نحوه و سرعت رانندگی موظف به تبعیت کامل از لیدر برنامه در حین حرکت و رعایت مدت زمان توقف هستند. از سرعت کم یا زیاد، سبقت بی مورد و هر گونه رانندگی ناهماهنگ با گروه اجتناب نمایید.
  •  قبل از شرکت در برنامه ها حتما از سلامت خودروی خود و داشتن لاستیک مناسب اطمینان داشته باشید و وسایل و لوازم مورد نیاز رو  آماده داشته و باک بنزین رو قبل از مراجعه پر کنید و در طول مسیر آمپر بنزین رو در نظر داشته باشید. تعداد سرنشینان هر خودرو نبایستی بیشتر از 3 نفر باشد.
  • سیم بکسل، بست بکسل، بیل، زنجیر چرخ در صورت نیاز، جک مناسب، چراغ قوه، تسمه، فیوز و لوازم یدکی که معمولا نیاز دارید، حدالمقدور روغن های مصرفی یدک، چکمه پلاستیکی در مسیر های گلی و... حداقل لوازم مورد نیاز است.
  •  به دلیل اینکه رانندگی آفرود و مخصوصا مسیر ها و برنامه های تبریز آفرود نیاز به توان هدایت خودرو در شرایط خاص و دشوار دارد، قبل از همراهی گروه حتما اطلاعات عمومی از رانندگی آفرود داشته باشید، وبا اطلاع از خطرات و سختی های آفرود در برنامه های گروه شرکت داشته باشید. مهمانان گروه بصورت آزمایشی تا تایید مهارت رانندگی همراه گروه خواهند بود و پس از تایید مهارت به عنوان عضو گروه شناخته شده و موظفند شخصا تمام اصول ایمنی خودرو و همراهان را رعایت نمایند.
  •  در گروه تبریز آفرود هیچ هزینه ای جهت حق عضویت یا حق شرکت در برنامه ها دریافت نمی شود ولی تمامی اعضای گروه موظف به پرداخت هزینه هایی هستند که صرف امور جاری گروه از قبیل چاپ برچسب، کارت، پرچم، بنر، مراسم گروه و ... می باشد،که از طرف مسئول امور مالی(آقای امیر باصر) اعلام می گردد.
  • علاقمندانی که قبل از شرکت در برنامه های گروه مایل به گذراندن کلاسهای آموزشی توسط اعضا مجرب گروه می باشند می توانند با گروه تماس بگیرند.

برای شرکت در برنامه های گروه مشخصات خود را  شامل 

نام و نام خانوادگی کامل

سن و شهر محل سکونت

شماره تلفن تماس

نوع و رنگ خودرو


 به آدرس ایمیل Saeid.Nikan60@gmail.com  ارسال نمایید تا برنامه های گروه به شما اطلاع داده شود.


اعضای جدید تا تایید هیات مدیره بصورت آزمایشی در برنامه های گروه شرکت خواهند کرد.